אצלנו במשפחה מאמינים שההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו.
הנה קצת ממה שהמתאמנים שלנו חושבים עלינו:

הודיה

מאיפה להתחיל בכלל? מהרגע הראשון שנכנסתי למקום הזה הייתה לי תחושה שחיי ישתנו,ואכן מצאתי את עצמי מסדרת לי את הלוז כך שאוכל להגיע לקרוספיט כמה שיותר פעמים בשבוע:)
אחרי מאמנים אישיים והשתדלות מצידי להתחיל לזוז,כלום לא סחף אותי כמו בקרוספיט המושבה. תכנון האימונים בקפידה, המקצועיות,האכפתיות,עם שילוב של ערכים כמו אחווה תמיכה ומשפחה,בהחלט מצביע על מקום מיוחד מאין כמותו.תוסיפו על זה חברה שנותנים הרגשה שהם נבחרו בפינצטה,ואת עמית המאמן שמרגישים את הנשמה שלו בכל אימון ואימון לפרטיו גורם לך לרצות לעבור לגור בבוקס הזה!
בכל אימון הרגשתי מחדש את הכוונה ב”לחיות”, וככל שהיה לי קשה יותר- התאהבתי יותר.
התוצאות כמובן לא איחרו להגיע.אמנם בהתחלה הירידה במשקל לא היתה בראש מעייני אלא יותר לשחרר אנרגיות ולהרגיע את הראש,ראיתי והרגשתי את השינוי בגופי לטובה ללא שינוי מיוחד בתזונה,וכשזה קרה..המוטיבציה עלתה ורק טוב ראיתי מכך,חיטוב וירידה במשקל שגרף מחמאות מכל הסובבים אותי. וכל זה ללא טיפת סבל והמון המון הנאה.

הודיהפתח תקווה
קטיה

קרוספיט המושבה הפך בשנה האחרונה לבית השני שלי!
קודם כל מדובר בקבוצה יוצאת דופן של אנשים שהפכו לחברים, האווירה בבוקס מאד מיוחדת, מפרגנת ומעודדת כל אחד להגיע למקסימום שלו. אין ספק שלמאמן יש חלק גדול ביצירת אותה אווירה מקצועית וכיפית ביחד. עמית הוא מאמן מקצועי, נגיש ואכפתי שדאג שאלמד את כל האלמנטים בהדרגה, שאכנס לכושר בצורה הדרגתית, שאגיע ליעדים שהצבתי לעצמי והכי חשוב שאהנה מהדרך.
שיטת האימון היא ייחודית, מאד מגוונות ושונה מכל מה שהכרתי מהמכונים והמאמנים האישיים. עמית דואג שאף אימון לא יהיה דומה לקודם, יש מגוון רחב של תרגילים וקומבינציות. כל אימון מציב אתגר חדש ומשפר פלאים את היכולות הגופניות.
זו הפעם הראשונה בחיים שלי שאני מחכה בקוצר רוח לאימון הבא. בואו לאימון ניסיון, ההתמכרות מובטחת!

קטיהפתח תקווה

לקרוספיט המושבה הגעתי כשכבר ידעתי שאני רוצה לנסות קרוספיט. חיפשתי מקום שבו לא רק שאשפר את הכושר וגם אלמד טכניקות חדשות אלא – במיוחד – אשמר מפציעות. עמית, הוא בדיוק זה. הוא דוחף להתאמץ מצד אחד ושומר על הגבולות מצד שני. אין תחליף לזה שהוא המאמן היחיד. אי אפשר להשוות כשהוא זוכר את המשקלים של כולם, החוזקות והמגבלות של כל אחד. הוא מסתובב בין כולם לוודא שאתה עובד נכון ו… עובד!
אף אחד לא התחיל מנקודה נמוכה משלי. אבל, אחרי הרבה זיעה, אין אחד שלא רואה את התוצאות. ומסביב, קהילה בגודל הנכון מגובשת, תומכת ומגוונת – בגיל, ביכולת ובתוצאות. כל הזמן עובר לי בראש, מזל שמצאתי את המקום הזה. בגלל האנשים והאימונים. מקום שהוא כבר מזמן לא רק בוקס

אוריפתח תקווה
עודד

אני הגעתי לעמית אחרי כמעט 4 שנים במועדון אחר, הגעתי מאוכזב ומבואס מהמקום בו התאמנתי בגלל שלא הייתה שם אוירה של יחס אישי לכל המתאמנים.
כשיש במועדון ספורטאים וותיקים ששואפים להישגים ורוצים גם בהצלחת המקום בו הם מתאמנים אני חושב שזאת גאווה של המועדון וצריך לעודד את אותם המתאמנים לשאיפות שלהם!!
אני אצל עמית כבר כמעט חצי שנה והבן אדם הזה רק דואג לי להשתפר וללמוד דברים חדשים.
הוא מאמן מדהים עם יכולת נתינה והקשבה ברמה גבוהה והמטרה שלו היא רק לגרום לי להשתפר ולהשיג עוד מטרה שלא הושגה!!
לכל אלה שעדיין מתאמנים בבוקסים אחרים בסביבה בואו מהר ללמוד מעמית דברים חדשים ולכל אלו שעדיין לא עושים קרוספיט אתם מוזמנים להתחיל עם עמית.

עודדפתח תקווה
פאני

פעם ראשונה שלי בקרוספיט והגעתי למקום הנכון
מקום מאתגר מלא באנשים טובים
והכי חשוב מאמן אחראי שדוחף קדימה אבל נכון ובטוח
אני ממליצה ואפילו מאודדדד

פאניפתח תקווה
אריק

לאחר נסיון קודם עם קרוספיט במועדון אחר שגרם לי מהר מאוד לוותר על התחום בגלל חוסר יחס אישי וליווי לכל מתאמן מצאתי את עצמי חוזר לפאוורליפטינג..
לאחר שנה שמעתי שנפתח בוקס חדש בפתח תקווה והתגובה הראשונה שלי הייתה היי אולי זה יהיה עוד מקום נחמד להמשיך לעשות סקוואט, בנצ׳ פרס ודדליפט. וכך הגעתי לשעות האופן ג׳ים של הבוקס והמשכתי לעשות אותה רוטינה.

עמית, הבעלים של הבוקס, ניגש אלי בנימוס ואמר לי: ילד תניח קצת את המוט ותן לתחום הזה עוד צ׳אנס.. והשאר משום הוא היסטוריה 
בקיצור בין אם יש לך ניסיון עם קרוספיט או לא, או איזה מטרה שלא תיהיה לך אני בטוח שעמית יעזור לך להשיג אותה! בוקס מדוגם ונהדר עם אנשים נפלאים, יחס אישי לכל מתאמן, מקצועיות ואווירה טובה.

אריקפתח תקווה
שרון

יום אחד חברה שולחת לי הודעה שפתחו מועדון קרוספיט חדש בפתח תקווה שאני חייבת ללכת לבדוק אותו.

ברגע שחציתי את דלת הכניסה התאהבתי ממבט ראשון , מועדון באווירה של חו”ל.
עמית קיבל אותי בחיוך רחב והקשיב ברצינות לכל החפירות שלי ובסוף שאלתי איפה חותמים כאן ????
חלפה לה מעל שנה ואני עדיין כאן (משפחה שכזאת לא מוצאים בכל יום !!!)
עמית מאמן מדהים, מקצועי ודואג לכל מתאמן ומתאמן שנמצא במועדון.
עמית הוא גם חבר, דואג וצוחק ויש לו וואחד כתפיים לבכות עליהן, המקום שמחזיר לי את החיוך לפנים בסוף כל יום קשה שעובר עלי .
אז כאן זה המקום לפרגן למאמן המושלם שלנו עמית פרנס – תודה על הלב הענק שלך ועל כל האימונים ממרתפי העזאזל שאתה מעביר לנו !!!

שרוןפתח תקווה
נועם

קרוספיט המושבה ללא ספק שינה את כל התפיסה שלי לגבי היכולות הגופניות שלי ואתגרים מה הם. עמית פרנס המאמן והבעלים של המועדון, ליווה אותי מתחילת דרכי בתור מתאמנת חדשה בענף, דאג לחבר אותי בקצב שלי לאימונים, וכמובן כהרגלו עשה זו בדרך הכי מקצועית ואישית. שנים לא נהנתי כך מאימונים. עמית גרם לי ולשאר המתאמנים החדשים והותיקים לדחוף את עצמנו עד מעבר לקצה. מצויינות זו דרך חיים במועדון, מעבר לאווירה המשפחתית והכיפית שהיא ערך בסיסי במועדון.
אני מזמינה כל מי שהתנסה, ולא התנסה בענף הקרוספיט, לבוא לקרוספיט המושבה, להתאתגר, לחלום בגדול ולהצליח בעקבות עבודה מדהימה ומקצועיות אין סופית!
מומלץ מומלץ מומלץ!!!.

נועםפתח תקווה
אלי

מקום-מדהים ומאובזר ברמה הכי גבוה.
המאמן-לא תמצאו יותר טוב!
ידע עצום ויחס אישי, כבר שנה שאני שם והאימונים לא חזרו על עצמם אפילן לא פעם אחת…מדהים.

אליפתח תקווה
שירלי

בוקס מדהים. מאמן נדיר!
מפגש של מקצועיות ואנושיות.

שירליתל אביב
שקד

אין ספק שהמקום מכניס אותי לשעה מלאה באנרגיה וטירוף! מקצועי עם המתקנים ברמה הכי גבוהה שיש! יחס אישי חם ומקצועי! בוקס שמתאים לכולם בכל הרמות כאשר עמית בונה את התוכנית הכי נכונה עבורך לכל אימון! ממליץ בחום!!!

שקדרמת גן
רועי

מקום מדהים עם מאמן שאין דברים כאלה !!! בעבר ניסיתי כמה ענפי ספורט שונים אבל אף פעם לא קיבלתי יחס אישי ואכפתיות כמו שעמית נותן.
היכולת להוציא מעצמך תלויה הרבה מאוד במאמן ואין ספק שאת זה עמית עושה בצורה מושלמת !

רועיבאר יעקוב
רז

קרוספיט המושבה מקום מעולה המאמן והבעלים עמית נותן יחס אישי ומקצועי ,אווירה מעולה וחברה שכיף להתאמן איתם ותמיד שואפים להשתפר וללמוד דברים חדשים בכל אימון ,מומלץ לכולם ,יאללה בואו !

רזפתח תקווה
תמיר

אמנם רק חודש בבוקס אבל אי אפשר שלא להתמכר- המסירות האכפתיות המקצועיות והאנרגיות הבלתי נגמרות. מומלץ באהבה!!

תמירפתח תקווה
עירית

רובנו שונאים ספורט ומחפשים תוצאות מהירות ואני ביניהם… במיוחד אנחנו הנשים שהגוף משתנה אחרי גיל 30 ועם כל הריון. כשהגעתי לקרוספיט המושבה למאמן האחד והיחיד עמית פרנס הבנתי שזה אפשרי גם להינות מהאימון וגם לראות תוצאות! האימון הפך לבילוי והגוף השתנה בהתאם. ממליצה בחום!

עיריתפתח תקווה
עמית

מאמן סופר מקצוען, יחס אישי ואווירה משפחתית.
קרוספיט עושים רק בקרוספיט המושבה !

עמיתאורנית
ערן

בפעילות גופנית הכל מתחיל ונגמר במאמן שלך. ופה בהחלט יש אחד כזה שידחוף אותך לקצה גבול היכולת ומעבר לו. יחס הכי אישי שיש, בוקס נדיר, אווירה משפחתית וקהילה שלא הייתי מחליף בחיים!!

ערןגבעתיים
אורי

אחלה בוקס, אחלה מאמן ואחלה קהילה.
כיף לבוא כל פעם מחדש לפגוש את האנשים ולהיות מופתע מעוד אימון שישאיר אותי גמור על הרצפה.
המלצה אישית, תבואו!!

אוריפתח תקווה
לירז

חיפשתי גיוון נמאס לי להתאמן בחדר הכושר ולפחד כמו הרבה אנשים ממשקולות הגעתי לקרוספיט בהנהלתו של עמית ומצאתי גיוון מטורף.. כל אימון עוצמתי ונראה אחרת תמיד באווירה טובה עם ים של מוטיבציה הבחירה הכי טובה שלי!

לירזפתח תקווה
ניר

בתור אחד שחי ונושם ספורט, טיילתי וחקרתי מגוון ענפים בחיפוש אחר הענף שיסב לי הכי הרבה, בהיבט המנטלי ובהיבט הפיזי וכמובן שיעניק סיפוק בסוף יום. לפני כשבעה חודשים הגעתי לעמית עם המלצות חמות משלל אנשים שהוכיחו עצמם כנכונות. מצאתי מאמן נמרץ, מלא מוטיביציה, עשיר בידע ובדוגמא אישית. מצאתי מקום אימון קרוב לבית ובמחיר ממש נוח יחסית לענף הקרוספיט ויותר מהכל, מצאתי מקום אימון מלא באנשים טובים שהפכו לחברים גם מחוץ לשעות הפתיחה של המקום. אווירה ממש טובה, הרגשה של משפחה תומכת בכל הירידות והעליות שכרוכות בעיסוק סזיפי בספורט, תמיד תהיה כתף תומכת, הן מהמאמן שמלווה בהכל והן מכלל המתאמנים. כפי שהבנתם, ממליץ בחום.

ניריהוד